Ty też możesz być podsłuchiwany! Uchroni Cię szyfrowanie rozmów!

Żyjemy w czasach, w których największą wartość ma informacja. Musi ona być rzeczowa, cenna, aktualna i najlepiej, żeby pochodziła z wiarygodnego źródła. Nie może więc nikogo dziwić fakt, że coraz powszechniejszym zjawiskiem jest podsłuchiwanie rozmów telefonicznych w celu zdobycia poufnych informacji, z kolei w odpowiedzi na ten proceder stworzono systemy umożliwiające szyfrowanie rozmów.
Nad rozwiązaniami tego typu pracowano wiele lat, ale dopiero od niedawna są one dostępne dla indywidualnego użytkownika – posiadacza telefonu komórkowego, bez względu czy jest on celebrytą, politykiem czy właścicielem dużego przedsiębiorstwa. Dziś szyfrowanie rozmów jest faktem i każdy może z tego udogodnienia skorzystać, by zapewnić poufność swoich rozmów oraz bezpieczeństwo informacji i danych przekazywanych za pomocą telefonu.
Być może i Ty obawiasz się, że twoje poufne rozmowy głosowe mogą być przechwytywane i myślisz nad rozwiązaniem tego problemu. System służący do szyfrowania rozmów jest więc ofertą dla Ciebie. Dzięki niemu unikniesz inwigilacji i żadne ważne wiadomości, które musisz przekazywać za pomocą sieci GSM nie znajdą się w posiadaniu osób, do których nigdy nie powinny trafić!
Siła systemów do szyfrowania rozmów tkwi w wysokim poziomie bezpieczeństwa, stabilnej ochronie kryptograficznej, certyfikatach oraz w prostej obsłudze i dostępności tego rozwiązania w ofercie najbardziej cenionych producentów sprzętu i oprogramowania telekomunikacyjnego.

 

Możesz również polubić…