Termy BUKOVINA: jakie atrakcje są do dyspozycji gości?

Ten podmiot (znany i zarazem bardzo lubiany) zapewnia wiele atrakcji. Na co dokładnie można liczyć? Poznaj charakterystykę świadczonych usług!

Do dyspozycji są między innymi baseny wewnętrzne. Można z nich korzystać swobodnie przez cały rok kalendarzowy. Podmiot Termy BUKOVINA oferuje na tej płaszczyźnie sporo wariantów do wyboru. Można bowiem zdecydować się na kilka różnych opcji. Jest to między innymi basen „Bulgotnik”. Co warto wiedzieć na jego temat? Należy zaznaczyć, że ten basen wewnętrzny to basen z hydromasażem, który gwarantuje masaż całego ciała. Należy dodać, że temperatura wynosi od 30 do 36 stopni Celsjusza. Basen wewnętrzny „Bulgotnik” ma 1,3 metra głębokości całkowitej. Do wyboru jest również na przykład „Bonior Basisty”. Czym zaś cechuje się ten właśnie wariant? Okazuje się, że to największy basen wewnętrzny zlokalizowany na terenie podmiotu Termy BUKOVINA z Bukowiny Tatrzańskiej. Charakteryzuje go specyficzny kształt. Tak samo, jak znajdujące się w środku dysze masujące oraz ławki z hydromasażem. Głębokość całkowita tego basenu to 1,35 metra. Temperatura wody mieści się zaś w przedziale od 30 do 32 stopni Celsjusza. Na stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/przewodnik-po-atrakcjach-w-termach-bukovina-nie-bedziesz-sie-nudzic masz podane jak na tacy wszystkie inne kluczowe zagadnienia dotyczące tego tematu.

Nie ma przeszkód, aby zdecydować się na skorzystanie z jacuzzi. To kolejna bardzo ciekawa opcja, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów Termy BUKOVINA. Warto dodać, że do dyspozycji gości są dwie bardzo duże wanny wraz z hydromasażem.

Dzięki temu można zaznać jeszcze większej dawki relaksu! Możesz nie tylko odpoczywać, ale także na przykład konwersować z drugą połówką, rodziną, czy znajomymi. Warto bowiem wiedzieć, że oferta Termy BUKOVINA jest bardzo uniwersalna. Na co dzień korzystają zaś z niej nie tylko single, ale także pary, rodzice z dzieciakami, czy seniorzy. Wszak każda zainteresowana osoba na pewno znajdzie dla siebie coś fajnego. Do wyboru są również baseny zewnętrzne. Są one szczególnie popularne w czasie trwania okresu letniego. Wtedy to bowiem nie brakuje wysokich temperatur. A wówczas baseny zewnętrzne są jak znalazł! Należy dodać, że można z nich korzystać nie tylko w lecie, ale także na przykład zimą.

Do dyspozycji wszystkich klientów Termy BUKOVINA są także sauny. Można tam wypocząć oraz zatroszczyć się o własne zdrowie. Oczywiście, kluczowe jest to, aby umiejętnie korzystać z tych usług. Do wyboru są zaś między innymi takie opcje, jak sauna fińska, łaźnia parowa, kabina na podczerwień itp. Należy podkreślić, że oferowane są sauny wewnętrzne oraz tak samo zewnętrzne. Co ważne, właściciele Termy BUKOVINA nie zamierzają spoczywać na laurach. A to oznacza, że często są wprowadzane nowości, dzięki którym pobyt w tym miejscu jest jeszcze bardziej udany. To nie koniec atrakcji! Warto dodać, że już teraz można skorzystać między innymi z zabiegów SPA w strefie Wellness BUKOVINA. A chętnie korzystają z nich nie tylko kobiety, ale także faceci.

Możesz również polubić…