Szkolenie z rozwoju osobistego – POLECAM !

szkolenie-rozwoj

W sobotę 5 listopada o godzinie 10:00 rano  w czterogwiazdkowym hotelu Business&Leisure w Zawierciu rusza dwudniowe szkolenie LIFE BALANCE SEMINAR.-Sukces i życie osobiste organizowane przez Akademię Osiągnięć.  Będzie to seminarium odbudowy mentalnej pozwalające nam odpocząć od całego zgiełku życia i uchronić się przed wypaleniem.. Dwudniowe szkolenie LIFE BALANCE SEMINAR to idealne miejsce na zweryfikowanie naszych dążeń, przemyślenie priorytetów naszego życia i opracowanie jasnej mapy, która nas przez nie przeprowadzi. Podczas seminarium wgłębimy się w osiem obszarów mających kluczowy wpływ na nasz rozwój osobisty:

BIZNES

Podczas wykładów na ten temat dowiemy się jak zwiększyć zysk dając więcej wartości dodanej, jak budować markę osobistą, która wspiera działania biznesowe oraz jak optymalizować, upraszczać i automatyzować naszą firmę.

SPOKÓJ

Podczas tej sekcji dowiemy się jak zachowywać się w sytuacjach stresowych, jak obejmować kontrolę nad emocjami i co robić, by stres stał się motorem napędowym naszych działań.

EFEKTYWNOŚĆ

Na wykładach o efektywności poznamy najbardziej efektywne techniki pracy, dowiemy się z jakich narzędzi korzystać by wykonywać o połowę więcej zadań niż do tej pory oraz jak domykać rozpoczęte projekty.

RELACJE

Podczas sekcji relacje specjaliści opowiedzą nam jak należy budować zaufanie w relacjach międzyludzkich, jak służyć wartością i być polecanym przez innych oraz jak dzięki relacjom z innymi stworzyć markę własnej osoby.

PRACA

W tej części szkolenia dowiemy się jak uniknąć wypalenia zawodowego oraz jak wnieść większą wartość swoją pracą. Specjaliści poradzą nam również co zrobić w przypadku wykonywania niechcianej pracy.

SAMOREALIZACJA

W tej sekcji seminarium porozmawiamy o hobby. Dowiemy się jak znaleźć odpowiednią pasję dostosowaną do naszych możliwości, czas na jej uprawianie oraz jak wykorzystać ją do podbijania własnej energii do działania.

ZDROWIE

Tutaj dowiemy się jak poprawić naszą kondycję w 2 miesiące oraz jak wyeliminować nałogi a niekorzystne nawyki zastąpić pozytywnymi.

FINANSE

W ostatniej sekcji szkolenia poznamy sprawdzony sposób na odłożenie miliona złotych, dowiemy się jak należy dzielić zarobione pieniądze, by starczyło zarówno na przyjemności jak i oszczędności oraz poznamy różnice w myśleniu ludzi biednych i bogatych.

Po wykładach uczestnicy będą mogli korzystać z basenu lub SPA. Bilet pojedynczy na szkolenie kosztuje jedynie 497 złotych brutto i podobnie jak bilet podwójny (koszt 994 złote brutto) obejmuje 14h wykładów i praktycznych ćwiczeń pod okiem trenerów, materiały szkoleniowe, indywidualną opiekę Opiekuna Seminaryjnego, wstęp na AfterParty połączone z indywidualnymi konsultacjami oraz trzy posiłki dziennie. Bilet VIP kosztuje 1297 złotych brutto (w przypadku pierwszych 50 biletów 997 złotych) i obejmuje również kolację z prelegentami Michałem Czekajem i Markiem Waberskim.

Szkolenie zakończy się w niedzielę 6 listopada o godzinie 16:00.

Szczegóły na: http://www.misala.com.pl/ – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami !

Możesz również polubić…