Rejsy turystyczne w Chorwacji- niezapomniana przygoda dla wszystkich

Rejsy chorwacjaChorwacja jest przez nas Polaków często wybieranym miejscem na odpoczynek. Nic dziwnego skoro czekają tam na nas tak urocze widoki, piękna pogoda, czyste morze i wiele atrakcji turystycznych. Jednym ze sposobów spędzenia tam czasu i przeżycia niesamowitej przygody są rejsy morskie… Bez obaw nie znaczy to wcale, że będziesz musiał całą noc i dzień spędzić na żaglówce, gdyż możesz skorzystać z rejsu turystycznego czyli takiego, który obejmuje zwiedzanie miast i odpoczynek. Czy to nie idealne połączenie aktywnego czasu z relaksem?

Poprzez taki rejs można zobaczyć i przeżyć więcej niż wtedy gdy osiądziesz w jednym hotelu i będziesz jedynie poznawał okolice i na pewno bardziej ekscytujące niż zwiedzenie odleglejszych obszarów autem. Po za tym Chorwację warto zwiedzać właśnie od linii brzegowej gdzie kryją się niezliczone malownicze zatoczki i wysepki pachnące lawendą i rozmarynem. Będąc na nich będziesz mógł zrywać świeże egzotyczne owoce prosto z drzew. Są też odosobnione plaże na, których będziesz mógł zrobić sesję fotograficzną ze swoją miłością i nikt ci w tym nie będzie przeszkadzać. W ofertach rejsów zadbano o to by były zróżnicowane i dostosowane do poziomu umiejętności żeglarskich. Tak więc są takie, które kierowane są do rodzin i osób nigdy nie wypływających samotnie na wody, ale i dla tych, którzy pragną się zaprawić w żegludze. Są też rejsy dla wytrawnych żeglarzy, którzy mogą udać się w turystyczny rejs obejmującą czarowną, nocną żeglugę.

Podczas rejsu będziesz mógł być może spotkać się z delfinami szalejącymi w chorwackich, morskich wodach, poznawać liczne zabytki takie jak Dubrovnik czy Trogir. Będziesz miał sposobność też smakować tamtejszą kuchnię pełną owoców morza, obserwować piękną przyrodę kryjącą w sobie wodospady i zdumiewające gatunki rośli i drzew.

Przy wyborze miejsc i zabytków, które będziecie chcieli zwiedzić podczas rejsu nie zapomnijcie o wyborze środka transportu czyli żaglówki tudzież statku. Zupełnie odradzamy wszelkie statki z przeszkleniem- nawet na krótkie rejsy, gdyż podróż nimi, może okazać się tylko męczącą mordęgą, zważywszy na słoneczną pogodę, która tam panuje.

Spis sponsorowany: http://www.rejsy-zeglarskie.pl/rejsy-turystyczne-chorwacja/

Możesz również polubić…