Pokrowce na fotele samochodowe

pokrow Pokrowce na fotele samochodowe z pewnością są ważnym elementem wystroju auta. Pokrowce te, używane są przez kierowców w różnym celu. Niektórzy używają ich w tym celu, aby ochronić tapicerkę przed zabrudzeniami. Inni chcą nimi zakryć stare plamy, których nie da się usunąć. Jeszcze inni dekorują nimi auto. Obecnie producenci oferują różnorodne pokrowce. Wykonywane są z różnych materiałów, takich jak: welur, alcantara, żakard lub skóra ekologiczna. Pierwszy z wyżej wymienionych materiałów, czyli welur charakteryzuje się tym, iż jest miły w dotyku. Jest to stosunkowy trwały materiał. Jest obojętny na temperaturę panującą wewnątrz pojazdu, ani się nie nagrzewa, ani nie chłodzi. Z pewnością ładnie się on prezentuje. Kolejnym wariantem są pokrowce na fotele samochodowe w www.terazauto.pl wykonane z materiału, jakim jest alcantara. W wyglądzie przypomina on skórę zamszową. Jak jego poprzednik welur, również jest niezwykle przyjemny w dotyku.

Żakard jest kolejnym materiałem, z którego mogą wyprodukowane być pokrowce. Charakteryzuje się on przede wszystkim tym, że jest produktem, który bardzo łatwo można wyczyścić. Z pewnością zakup pokrowców z tego materiału będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę i często w samochodzie przewożą coś, co może pozostawiać plamy. Skóra ekologiczna jest kolejnym materiałem. Podobnie jak wyżej wymieniony żakard, ona również jest łatwa w czyszczeniu. Z tego względu dobrze sprawdzi się w przypadku przewozu dzieci, zwierząt lub towarów które mogą pozostawiać ślady oraz plamy. Jeśli chodzi o skórę ekologiczną, warto podkreślić, iż nie jest ona obojętna na działanie temperatury, tak jak na przykład welur. Gdy w samochodzie jest zimno, to ona również jest zimna. W lato, gdy jest gorąco, skóra ekologiczna również się mocno nagrzewa.

Pokrowce na fotele samochodowe oprócz tego, że wyprodukowane są z różnych materiałów, to również występują w różnej kolorystyce. Kwestią indywidualną jest to, jakie ubarwienie chce się wybrać. Jak widać powyżej, producenci oferują szeroki wybór pokrowców, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Źródło – http://piszemysamochodowo.blogspot.com/2017/11/pokrowce-na-fotele-czy-warto.html

Możesz również polubić…