Obozy dla ciekawych świata.

Przygotuj się na niezapomniane mazurskie wakacje. Daj swojemu dziecku w końcu poznać znak przygody. Przyjaciele na lata, zabawa, woda, słońce i piasek pod nogami to idealne warunki, aby w końcu odetchnąć od codziennych problemów i obowiązków. Wyrusz w niesamowitą podróż z naszymi koloniami!

Jedyne takie obozy młodzieżowe 2021

Ogromny wybór kolonii dostosowany do każdego dziecka.
Kogis oferuje kolonie dla dzieci i młodzieży w różnych ramach wiekowych. Na ich stronie internetowej https://www.kogis.pl/obozy znajdziesz aż 110 typów koloni stworzonych specjalnie dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat. Znajdą na nich ludzi mających takie same zainteresowania i pasje co zapewnia przyjaźnie na lata.

Rozwiń pasje na obozie 2021

Masz dosyć siedzenia przed komputerem? Martwisz się, że niczym się nie interesujesz? Może od małego pragniesz tańczyć albo fotografować? Na obozie wiele się nauczysz i poznasz tajniki ulubionych sportów- siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Zadbaj o swoje zdrowie i wybierz się do strefy fit. Rozwijaj swoje taneczne umiejętności i spędź wakacje w rytmie cha-chy, hip-hopu lub swoich ulubionych kawałków.

Miłe, zabawne i pożyteczne

Zadbaj o swoja przyszłość już dzisiaj. Kursy językowe, dziennikarskie i artystyczne rozwiną Twoje umiejętności i zachęcą do dalszej nauki. Z nami nie ma nudy. Stawiamy na praktyczność, więc naukę wplatamy w zabawę. W dzisiejszym świecie social media stanowią ważną rolę na rynku, więc warto umieć mądrze się nimi posługiwać. Spróbuj życia influencera lub dziennikarza, sprawdź, na czym to polega. Wybierz obóz, który zmotywuje Cię do działania, zarazi swoją pasją i uczyni z Ciebie prawdziwego człowieka sukcesu.

Wakacje bliżej natury

Obozy survivalowe, spanie pod namiotami i paintball to oferta dla wszystkich młodych poszukiwaczy przygód. Lasery, quady, strzelectwo, żeglarstwo, szalone wyprawy, gry strategiczne, zagadki kryminalne i szkoła życia-to tylko część niespodzianek, jakie na Ciebie czekają.
Martwisz się o naturę i interesuje Cię świat przyrody? Znajdziesz tu obozy przygotowane specjalnie dla młodzieży chcącej poszerzać swoją wiedzę na temat ekologi i biologii. Nauczysz się, jak dbać o środowisko, żyć w zgodzie ze swoimi zasadami i organizować ekologiczne kampanie.

Kolonie 2021- wrzuć na luz nad morzem lub jeziorem

Wakacje są po to, aby odpocząć. Wybierz jedną z wielu naszych koloni w wybranym miejscu. Aktywne wodne wakacje, mazurski chillout, słoneczny relaks i nadmorskie imprezy to idealna propozycja dla ciągle zajętych i niemających czasu na zabawę. Wybierając tę opcję, przygotuj się na sporą dawkę słońca, śmiechu i wody. Wymarzone wakacje tylko na Ciebie czekają.

Masz nietypową pasję i trudno znaleźć Ci rówieśników, którzy ją rozumieją? U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie i ludzi, którzy kochają to co Ty. Oferujemy obozy Otaku dla miłośników anime, mangi i Japonii, obóz dla fanów Marvella, gier RPG i LARP. Przenieś swoje pasje w rzeczywisty świat i zabaw się w gry fabularne. Spędź wakacje ze swoimi ulubionymi bohaterami w atmosferze motywów z gier i kreskówek i poznaj ich fanów.

Gwarancja dobrej zabawy i bezpieczeństwa

Kogis zapewnia codzienną zabawę i wykwalifikowaną kadrę, której bez problemu można powierzyć swoje dziecko. Tutaj cały czas się coś dzieje – nie ma czasu na nudę i siedzenie na telefonie, ale bez obaw – jesteśmy z rodzicami w całodobowym kontakcie. Ogromny wybór atrakcji, wycieczek, aquaparki i przyjazne zakwaterowanie zapewnią wakacje, które będziesz wspominać do końca życia.

Możesz również polubić…