Medaliki – idealny prezent na wiele okazji

Etap życia, nim osiągniemy wiek dorosłości, obfituje w wiele różnych, bardzo podniosłych chwil i okazji do świętowania. Rodzina, przyjaciele czy najbliższe osoby zastanawiają się, jaki prezent podarować, by sprawić dziecku radość, a także by podarunek był pamiątką na wiele długich lat. Ogromna ilość dostępnych zabawek sprawia, że staramy znaleźć się coś unikatowego, co będzie symbolem ważnego dnia zarówno dla dziecka, jak i jego Rodziców. Co warto wybrać szukając doskonałego podarunku? Przyjrzyjmy się z bliska medalikom. Gotowi na garść praktycznych wskazówek?. Zaczynamy!.

Medalik na chrzest- prezent od serca dla serca

Chrzest Święty jest początkiem nowej duchowej drogi oraz wstąpieniem do społeczność kościoła katolickiego. Jest to więc ogromnie ważne wydarzenie dla dziecka i jego Rodziców – zmycie grzechu pierworodnego to jedna z najważniejszych duchowych okoliczności. Medalik na chrzest będzie więc doskonałym prezentem, idealnie wpasowującym się w tematykę uroczystości. Podarowanie uroczego medalika z Rodziną Świętą, Matką Boską, która ma chronić dziecko na dalszej drodze życia, będzie strzałem w dziesiątkę.

Medaliki na Komunię Świętą – podaruj przepiękną pamiątkę

Medaliki na Komunię Świętą cieszą się od wielu długich lat ogromną popularnością. Prócz wymarzonych zegarków, zabawek czy zbieranych pieniędzy na wyczekiwane laptopy, medaliki na Komunię Świętą będą doskonałą pamiątką na dalsze lata. W przeciwieństwie do Chrztu Świętego, czas w którym dziecko przystępuje do Komunii jest już okresem w pełni świadomym. Podarowany prezent będzie więc zapamiętany na całe życie. Medaliki na Komunię mogą podarować Rodzice Chrześni, Dziadkowie czy inna rodzina i przyjaciele domu.

medaliki na komunie

Szeroka różnorodność wyboru medalików

Każdy z nas szukając prezentu dla dziecka pragnie wybrać najpiękniejszych model. Z całą pewnością szeroki wybór dostępnych medalików pozwoli na znalezienie idealnego. Sklep internetowy z biżuterią Srebropol, oferuje niezwykle ciekawy asortyment medalików w bardzo atrakcyjne ofercie cenowej. Na stronie internetowej https://srebropol.pl/, odnaleźć możemy modele dedykowane specjalnie dla dzieci, wykonane ze srebra, przestawiające wizerunek Matki Boskiej, na Chrzest, na Komunię i wiele innych. Dla dzieci dostępne są także modele medalików z zamyślonymi aniołkami, które są alternatywą dla klasycznych propozycji. Dodatkowo, możemy wybrać także kształt medalika – okrągły, prostokątny, owalny, w kształcie serca, z dodatkowymi zdobieniami takie jak ozdobne czy gładki – wybór zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych upodobań i preferencji. Prócz tego, medalik może wykonany być z najwyższej jakości srebra czy złota, w związku z czym, jest to prezent na każdą kieszeń.

Niezwykle ciekawą propozycją są medaliki z grawerem. Taka opcja sprawia, że podarowany prezent staje się zupełnie niespotykany i wyjątkowy dzięki personalizacji. Wygrawerowanie imienia dziecka, życzeń, daty Chrztu Świętego czy Komunii, zdjęcia dziecka na odwrocie medalika czy innych, indywidualnie wymyślonych tekstów sprawia, że podarowany prezenty będzie niezwykle oryginalny i wyróżniający się na tle innych podarunków.

Szukasz wyjątkowego podarunku z okazji Chrztu Świętego czy Komunii dla ukochanego dziecka?  Pragniesz, by prócz radości podarunek był także swojego rodzaju pamiątką na dalsze życie? Wybierz unikatowy medalik, a wybór z całą pewnością skradnie serce każdego dziecka i jego Rodziców. Przekonaj się osobiście, jakie to proste. Do dzieła!.

~ https://srebropol.pl

 

 

 

 

 

Możesz również polubić…