Jak wybrać elegancki klub ze striptizem?

Niejeden mężczyzna z pewnością poważnie rozważa wizytę w klubie go-go. Przyczyn zazwyczaj jest wiele, może to być podyktowane jakimś specjalnym wydarzeniem typu wieczór kawalerski, lub też prozaiczną chęcią oderwania się od szarej rzeczywistości czy może prezentem lub formą świętowania odniesionego sukcesu. Przyczyn wiele, ale pytanie jedno – jak zatem wybrać odpowiedni klub? Elegancki, szanujący się mężczyzna nie pójdzie przecież do pierwszego lepszego lokalu,opatrzonego różowym, neonowym szyldem. Poniżej podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę przy wyborze tego miejsca.

Klimat i obsługa

Wykwintny klub ze striptizem w żadnym wypadku nie może być nachalny. Jeżeli pierwsze co rzuca nam się w oczy to wulgaryzm, ordynarność, nieprzyzwoicie natarczywe kelnerki, a całość okraszona jest zbyt głośną, rynsztokową muzyką – to od razu wiadomo, że nie tędy droga. Klimat klubu ze striptizem na poziomie powinien być utrzymany w zmysłowym, relaksującym i intymnym tonie. To na co również powinniśmy zwrócić uwagę to bezpieczeństwo. Ryzyko naciągnięcia na niezwykle drogie trunki już mocno zaaferowanych i nietrzeźwych mężczyzn, występuje niestety w podrzędnych klubach. Podobnie jest z ryzykiem kradzieży cennych przedmiotów  klientów. Warto zatem zwrócić uwagę na takie elementy jak selekcja przy wejściu czy obecność profesjonalnych bodyguardów. Niezwykle istotna jest także obsługa danego lokalu. W tych na naprawdę wysokim poziomie spotkamy się z pełnym profesjonalizmem na każdym kroku, od właściwego stroju, zwracania się do klientów, po sposób serwowania zamówień. Podobnie wygląda sytuacja z tancerkami. Panie występujące w prestiżowych klubach noszą seksowne, uwodzicielskie, wyrafinowane stroje, lecz absolutnie nieocierające się o kicz czy tandetę.

Istotne detale

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach i to właśnie te pozornie nic nie znaczące detale wywierają ogromny wpływ na całokształt. Panujący wystój, styl, wygodne, wysokiej jakości meble, oprawa muzyczna, szykowne dodatki utrzymane w dobrym tonie – to elementy, które m.in. świadczą o klasie lokalu. Ponadto ważna jest także jakość podawanych trunków i serwowanych potraw. Restauracja i jej menu to wizytówka każdego lokalu, zatem i  na to również powinniśmy zwrócić baczną uwagę. Rozrywka na wysokim poziomie zdecydowanie powinna być poparta również ucztą dla podniebienia.

Reasumując – dla własnego bezpieczeństwa, dobrego samopoczucia i komfortu, powinniśmy wybierać pewne lokale, o sprawdzonej renomie, posiadające te wyżej wymienione cechy, jak np. warszawski klub nocny New Orealns – neworleans.pl/striptiz-warszawa. Na podkreślenie zasługuje jego wysoki poziom, europejskie standardy, kurtuazja i zachowanie dobrych manier, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla wszystkich gentelmanów.

Możesz również polubić…