

Przystojny hiszpański aktor za kilka miesięcy zostanie ojcem. Javier od jakiegoś czasu spotyka się z Penelope Cruz. Razem zagrali ekscentryczna parę kochanków w przeboju Woody’ego Allena Vicky Cristina Barcelona.
Miłość z planu zaowocowała związkiem w realu. Było to jednak drugie życie ich gorącego romansu. Piękna Penelope i atletyczny Javier poznali się w 1992 roku. Mieli wtedy po dwadzieścia lat i nie myśleli o poważnym związku. W 2008 roku, podczas pracy nad filmem Allena miłość odżyła, a para stworzyła prawdziwy dorosły związek. Dziś mówi się o nich jako o jednym z najpiękniejszych duetów Hollywood – filmowych i miłosnych.
Jak podaje Świat&Ludzie Penelope jest w czwartym miesiącu ciąży, więc już za kilka miesięcy Cruz urodzi pierwsze dziecko tej czarującej dwójki.
źródło: AK/Świat&Ludzie
Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Ależ on się zmienił! Marc Jacobs to 49-letni, amerykański projektant mody znany na całym świecie i ceniony jako jeden z najlepszych w swojej dziedzinie. Jeszcze kilka lat temu Marc wyglądał koszmarnie, ale to już przeszłość. Dziś jacobs zachwyca zgrabnym, szczupłym, ale umięśnionym ciałem. Zobaczcie jego metamorfozę!

Co przystojny piłkarz sądzi o kobietach? Jaka jest według niego kobieta idealna? Przekonaj się!

Piosenkarka została szczodrze "obdarowana" przez naturę i, niestety, to określenie trzeba rozumieć dosłownie. Gwiazda, choć jest śliczną dziewczyną, ma nogi, których jej nie zazdrościmy
Jest po pięćdziesiątce i ma wnuka. Czy możecie uwierzyć, że ta atrakcyjna kobieta ubrana w seksowne body i kabaretki jest już babcią?
Ma niespełna 17 lat, ogromny talent, spory sukces na koncie i uwielbienie fanów w całym kraju. Jest przebojowa, pewna siebie, charyzmatyczna i zabawna. Ponadto jest piękną młodą kobietą, która ma swój styl. Kreacje które zakłada są rockowe, podobnie zresztą jak jej muzyka, która łączy w sobie elementy rocka i popu.
Chociaż wychowała się w Niemczech, to w jej żyłach płynie także gorąca karaibska krew. Jurorzy Tańca z Gwiazdami zachwycają się nad jej wyczuciem muzyki - nic dziwnego, Oceana jest piosenkarką, którą polscy widzowie pokochali już kilka miesięcy temu za hit Cry, cry, cry. Do show wnosi powiew świeżości i spontaniczności.