Ricky Martin przyznał, że jest gejem!

ricky martin facet sexy ciacho piosenkarz
2010-03-30 (10:32)

Ricky Martin

Piosenkarz wyznał coś, o czym cały świat, jeśli nie wiedział, to na pewno plotkował od lat. Ricky Martin jest gejem!

ZOBACZ ZDJĘCIA GWIAZD:

Jak oni się zmienili? Metamorfozy przystojniaków

Oceń faceta:
 
Ocena:
 
drukuj    wyślij znajomym

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: -1 [3]
~Tomasz [2010-03-30 22:51]

Ehh
Naturalne jest że ludzie dążą do prokreacji. Naturalne jest że akt prokreacji prowadzi do powstania życia. Homoseksualizm jest pozbawiony prokreacji więc jest niezgodny z naturą. Homoseksualizm jest aberracją, ślepym zaukiem ewolucji, chorobą w wyniku której osobnik nie jest zdolny do prokreacji. Jeżeli osobnik Homoseksualny chce posiadać potomstwo, zmuszony jest do korzystania z 'protezy'(np. in vitro, adopcja), z protezy korzystają ludzie niepełnosprawni, kalecy.Osobnik Homoseksulny jest chory i w wyniku choroby kaleki. Chorobę i kalectwo można ubrać w różne słowa, można mówic że On też kocha tylko inaczej, można mówić że On też ma prawo do szcześcia i dąży do niego ALE mówienie że Kaleka jest normalny a jego choroba nie jest chorobą mimo że prowadzi ona do kalectwa(szeroko pojętego) jest niesmaczne, a wmawianie opinii publicznej, że przecież ci chorzy ludzie są normalni i nikomu nie robią swoją odmiennością krzywdy jest kłamstwem.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: -1 [1]
akapit [2010-03-31 08:31]

akapit
Nie gejem tylko zwykłym pederastą, co oznacza poważne zboczenie. A opinia robi z niego prawie bohatera. Popaprańcy

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +2 [2]
~ivette [2010-03-30 18:25]

większość facetów to ukryci geje
marzy im się całkiem inna dziurka i skomlą, by pozwolić ją spenetrować

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
~lucypek [2010-03-30 17:40]

Już po pierwszych wpisach widać,zę inteligenci
z Młodzieży Wszechpolskiej,oraz równie uczeni i pobożni fani Radia Maryja mają wolne i przed świętami-zanim pójdą ze święconką,troszkę sobię uleją jadu z przemiłych buziek.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
~Giorgio [2010-03-30 18:53]

Ricky -my pleasure to meet You
Jestem hetero, nie cierpię homofobów, tacy ludzie są totalnie ograniczeni!!! Ricky is OK, zajebisty facet z zasadami,to nie jego wina, że Bóg takim go stworzył. Każdy ma swoje pragnienia,potrzebę sexu itd, żyjemy wszyscym razem na jednym globie, więc ogarnijcie się ludzie!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Ocena: -1 [1]
~talkie [2010-03-31 09:06]

dzieci! ma dwóch synów!
Ma dwóch synów, którzy juz wiadomo na starcie będa geajmi... TRAGEDIA!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: -2 [2]
~tomson [2010-04-03 00:12]

INFO DLA WYROZUMIAŁYCH !!!!
SKORO TO DLA WAS TAKIE NORMALNE TO PO CO SIĘ Z TYM KRYJĄ ! RŻNĘ PANIENKI I NIE MUSZĘ SIĘ TEGO WSTYDZIĆ ! JESTEM HETERO I TYM MOGĘ SIĘ SZCZYCIĆ ! A CIOTY NIECH SIĘ ZAMKNĄ W SWOIM ZBOCZONYM ŚWIECIE I SKOŃCZCIE KLEPAĆ GŁUPOTY ŻE TO NORMALKA. ZACHŁYSNĘLIŚCIE SIĘ WIELKIM NIE DO KOŃCA ZDROWYM ŚWIATEM I WRZESZCZYCIE O PEDERASTACH JACY TO NIE SĄ WSPANIALI ! SKORO TO NORMA TO NIECH SPRÓBUJĄ SPŁODZIĆ DZIECKO ! IDĄC W TAKIM KIERUNKU ZA KILKA LAT STWIERDZICIE ŻE PEDOFILIA TO TEŻ NORMA !!! PROPONUJĘ WYJŚĆ NA TRAWKĘ I STUKAĆ SIĘ JAK ZWIERZĄTKA , W KOŃCU CO W TYM ZŁEGO ZBOKI ??????

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [2]
~ola [2010-04-05 11:21]

jaka szkoda...
...o,jaka szkoda,taki przystojniak i marnuje materiał genetyczny...

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Internauta [2010-04-03 06:19]

Jaka to różnica...
Czy jest homo czy hetero jego prywatna sprawa!!!!Lata mijają ,a ona nadal dobrze się trzyma..Ma dwóch synów co z nich wyrośnie to już życie pokaże!!!To nie reguła w normalnych rodzinach też dzieci rodzą się z inną orientacją!!!

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~ja [2010-04-03 00:33]

a tak po kobiecemu patrząc...fajny facet dalej z niego... im starszy tym przystojniejszy... jest na czym oko zawiesić...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jagoda [2010-04-02 23:27]

Tragedia i jeszcze raz tragedia!!!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Janek [2010-03-31 07:22]

Rojek nie jest gejem
No ale taka Krysia Prońko też by się w końcu przyznała.Marek Niedźwiecki, Wojewódzki to wiadomo, że jest bi.Jarek Kaczyński i kilku kolesi z PISU.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Biedroń [2010-03-31 09:50]

Nie dziwię się..
Od dawna wyglądał na w d..e j.....go.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~andy [2010-03-31 09:02]

Hehehe!!!A szalała za nim większość amerykańskich
kobiet i w Stanach był wykreowany jako symbol seksu.Teraz natrzepał kasiory ,nagle orientacja mu się zmieniła i woli chłopców. Oto przykład co potrafią zrobić media ze zwykłych zboczeńców i łajdaczek.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Nika [2010-03-31 08:56]

Jestem zawiedziona
strasznie, mam nadzieję, że to tylko kolejny chwyt reklamowy!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~bobo [2010-03-31 08:50]

bobo
ciekawe kiedy Piasek się przyzna

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jj [2010-03-31 08:47]

jakim cudem
uchował sie w tym zwierzyńcu? Nobo nie ma wyzywania,i tego całego bagna nienawiści. osoboście bez wrażenia na temat orientacji. Jakoś nie stanowi to wyznacznika. Zwyczajne oświadczenie.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~ewi [2010-03-31 08:39]

faceci
Podziwiam za odwagę, myślę- że to nie choroba. Oni są inni i tyle. Od początków dziejów coś takiego się przejawiało nie on pierwszy i nie ostatni!

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~emma [2010-03-31 08:25]

to co piszecie drodzy internauci jest co najmniej smutne...
Przerażające jest to, co tu czytam. uwazamy sie za ludzi światłych, tolerancyjnych, a na forach wypisujemy, ze gejostwo to straszna choroba. po pierwsze, to nie jest choroba, tylko orientacja (z kategoryzacji chorób psychicznych zniknęła już na początku lat 90.!). milosc homoseksualna istniala od zawsze, wystarczy przeczytać cokolwiek o starożytnym Rzymie czy Grecji, zapoznać się z mitologią lub Biblią. Nie oceniajmy zbyt pochopnie, bo czesto nie jest to niczym nieuzasadnione, zeby nie powiedziec błędne.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~joł [2010-03-31 08:10]

rewolucja...
To ż:e on jest gejem już wiedziałem dawnooooooo kiedys był tak program w TV i tam już o tym mówił. Nie wiem z czego teraz robią taką sensacje.

odpowiedz