Sherlock Holmes - premiera

Jude Law i Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr, Jude Law, Mark Strong i inni przystojniacy pojawili się na premierze swojego filmu. "Sherlock Holmes" został już zaprezentowany w Nowym Jorku, Niemczech i Hiszpanii. 15 stycznia 2010 odbędzie się premiera w Polsce.

Przygody genialnego detektywa i jego przyjaciela są już znane szerszej publiczności, ale czy w takim wydaniu. Czy obsada zachęciła Was do pójścia na premierę?

Oceń faceta:
 
Ocena:
 
drukuj    wyślij znajomym

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~ann [2010-01-27 13:02]

Tak
Właśnie dla Roberta poszłam do kina po prostu cudny. Bardzo lubię jego poczucie humoru i ten luz z którym podchodzi do życia.Jest cudowny.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
krzysiekaaaa [2010-01-25 08:59]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Genialny film

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Amanda [2010-01-23 22:45]

dosłownie 10 min temu obejrzałam ten film... rewelacja !!! polecam :D

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Papryczka [2010-01-21 20:04]

POLECAM
Wczoraj byłam w kinie na tym filmie, jest po prostu rewelacyjny. Aktorzy świetnie dobrani, teksty powalają na kolana. Moim zdaniem film bez zarzutów, godny polecenia!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Jacek-t [2010-01-21 17:42]

Miałem pewne obawy
ale film jest naprawdę świetny a aktorzy bardzo dobrze dobrani, zarówno Robert Downey jr. jak i Jude Law.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
likolo [2010-01-21 17:36]

Jud Law pasuje
Uważam, że film jest po prostu genialny. RDjr sprawdza się w 100% jako Sherlock Holmes. Nie jestem fanką Juda Law, można nawet powiedzieć, że szłam na film myśląc, że on nie nadaje się do tej roli. Jednak mile się zaskoczyłam - Jud dojrzał, zmężniał i mile mnie zaskoczył. Po tym filmie zdecydowanie zmieniłam o nim zdanie - to bardzo dobry aktor. Film bez zarzutów, 2h rewelacyjnej zabawy i gry aktorów. Szkoda, że częściej się takich filmów teraz nie kręci!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~aga [2010-01-21 14:53]

Właśnie byłam w kinie...
Jestem świeżo po obejrzeniu filmu. Muszę przyznać, że trochę inna koncepcja reżysera na pokazanie Sherlocka. Inna co nie znaczy zła lub gorsza. Jude Law jako dr Watson to trafiony pomysł. Doskonale oddał cechy jakimi odznaczał się książkowy Watson i do tego troszkę go uwspółcześnił. Film na pewno wart obejrzenia na dużym ekranie.

odpowiedz